Olasz Körutazások
Részletek
Bosznia-Hercegovina
Részletek
Hajóutak
Részletek

VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023

Hajóutak, Világkörüli hajóutak és szakaszaik, Világkörüli hajóutak és szakaszaik Útazonosító: 488967
  • Szálláskategória: Hajó kabin
  • Utazás módja: Hajó
  • Típus: Egzotikus út, Hajóút, Körutazás, Városlátogatás
Fontos tudnivalók foglalás előtt
Szűrés
2023-01-05 -tól
Belső kabin
118 éj
12.999 €/fő-től (5 Ft)
2023-01-05 -tól
Ablakos kabin
118 éj
14.999 €/fő-től (6 Ft)
2023-01-05 -tól
Balkonos kabin
118 éj
19.199 €/fő-től (8 Ft)

Bizonyos árak csak a szállásra vonatkoznak, vagy nem tartalmaznak minden útiköltséget. Kérjük nézze meg az ajánlat részletes árinformációit.

A szabad helyekről munkatársaink adnak tájékoztatást! Kérje ajánlatunkat!

Leírás

 

119 NAP ALATT A FÖLD KÖRÜL, AZ MSC HAJÓTÁRSASÁGGAL!
  •     4 INDULÁSI KIKÖTŐ (Civitavecchia/Róma, Genova, Marseille, Barcelona)
  •     6 KONTINENS
  •     33 ORSZÁG
  •     53 KIKÖTŐ
  •     30.000 TENGERI MÉRFÖLD
  •     24 IDŐZÓNA
  •     13 ÓRA ÁTLAGOS KIKÖTÉSI IDŐ
  •     15 FAKULTATÍV KIRÁNDULÁS
  •     7 KIKÖTŐBEN ÉJSZAKAI TARTÓZKODÁS - TÖBB IDŐ A FELFEDEZÉSRE

 

A LEGJOBB VÁLASZTÁS - 5 GOURMET ÉTTEREM, 8 KÜLÖNLEGES BÁR, MSC AUREA SPA, MINIGOLF, BOWLINGPÁLYA, SZIVARSZOBA, KŐKORSZAKI JÁTSZÓHÁZ ÉS MÉG SOROLHATNÁNK...

2023. JANUÁR 5 - MÁJUS 3.
GENOVAI INDULÁSSAL




Térkép:
 

 
Day Date Port Arrival Departure
Thursday 5/1/2023 Genoa, Italy - 18:00
Friday 6/1/2023 Marseille, France 08:00 18:00
Saturday 7/1/2023 Barcelona, Spain 08:00 18:00
Sunday 8/1/2023 At Sea - -
Monday 9/1/2023 At Sea - -
Tuesday 10/1/2023 Funchal, Portugal 08:00 18:00
Wednesday 11/1/2023 At Sea - -
Thursday 12/1/2023 At Sea - -
Friday 13/1/2023 At Sea - -
Saturday 14/1/2023 At Sea - -
Sunday 15/1/2023 At Sea - -
Monday 16/1/2023 Bridgetown, Barbados 08:00 18:00
Tuesday 17/1/2023 Saint George, Grenada 08:00 18:00
Wednesday 18/1/2023 At Sea - -
Thursday 19/1/2023 Willemstad, Curaçao 07:00 16:00
Friday 20/1/2023 Santa Marta, Colombia 09:00 18:00
Saturday 21/1/2023 Cartagena, Colombia 07:00 19:00
Sunday 22/1/2023 At Sea - -
Monday 23/1/2023 Puerto Limon, Costa Rica 08:00 18:00
Tuesday 24/1/2023 Panama Canal (transit), Panama 06:00 06:00
Tuesday 24/1/2023 Panama Canal (transit), Panama 18:00 18:00
Wednesday 25/1/2023 At Sea - -
Thursday 26/1/2023 Puntarenas, Costa Rica 07:00 17:00
Friday 27/1/2023 Corinto, Nicaragua 09:00 18:00
Saturday 28/1/2023 Puerto Quetzal, Guatemala 09:00 19:00
Sunday 29/1/2023 At Sea - -
Monday 30/1/2023 At Sea - -
Tuesday 31/1/2023 Puerto Vallarta, Mexico 07:00 16:00
Wednesday 1/2/2023 Cabo San Lucas, Mexico 09:00 16:00
Thursday 2/2/2023 At Sea - -
Friday 3/2/2023 San Diego, USA 09:00 20:00
Saturday 4/2/2023 At Sea - -
Sunday 5/2/2023 San Francisco, USA 07:00 :
Monday 6/2/2023 San Francisco, USA 00:01 18:00
Tuesday 7/2/2023 At Sea - -
Wednesday 8/2/2023 At Sea - -
Thursday 9/2/2023 At Sea - -
Friday 10/2/2023 At Sea - -
Saturday 11/2/2023 Kahului/Maui, Hawaii 08:00 23:55
Sunday 12/2/2023 Honolulu, Hawaii 07:00 17:00
Monday 13/2/2023 At Sea - -
Tuesday 14/2/2023 At Sea - -
Wednesday 15/2/2023 At Sea - -
Thursday 16/2/2023 At Sea - -
Friday 17/2/2023 At Sea - -
Saturday 18/2/2023 Apia, Western Samoa 08:00 18:00
Sunday 19/2/2023 At Sea - -
Monday 20/2/2023 Suva, Fiji Island 08:00 18:00
Tuesday 21/2/2023 At Sea - -
Wednesday 22/2/2023 At Sea - -
Thursday 23/2/2023 Auckland, New Zealand 07:00 16:00
Friday 24/2/2023 At Sea - -
Saturday 25/2/2023 At Sea - -
Sunday 26/2/2023 Sydney, Australia 09:00 23:59
Monday 27/2/2023 Sydney, Australia 00:01 19:00
Tuesday 28/2/2023 At Sea - -
Wednesday 1/3/2023 Brisbane, Australia 07:00 14:00
Thursday 2/3/2023 At Sea - -
Friday 3/3/2023 Cairns, Australia 10:00 18:00
Saturday 4/3/2023 At Sea - -
Sunday 5/3/2023 Alotau, Papua New Guinea 09:00 19:00
Monday 6/3/2023 Kiriwina/Trobriand Islands, Papua New Guinea 09:00 16:00
Tuesday 7/3/2023 Rabaul, Papua New Guinea 09:00 18:00
Wednesday 8/3/2023 At Sea - -
Thursday 9/3/2023 At Sea - -
Friday 10/3/2023 At Sea - -
Saturday 11/3/2023 At Sea - -
Sunday 12/3/2023 Manila, Philippines 12:00 23:59
Monday 13/3/2023 Manila, Philippines 00:01 18:00
Tuesday 14/3/2023 At Sea - -
Wednesday 15/3/2023 Keelung, Taiwan (China) 09:00 18:00
Thursday 16/3/2023 Ishigaki, Japan 08:00 18:00
Friday 17/3/2023 Naha/Okinawa,Japan 08:00 18:00
Saturday 18/3/2023 At Sea - -
Sunday 19/3/2023 Osaka, Japan 08:00 23:59
Monday 20/3/2023 Osaka, Japan 00:01 16:00
Tuesday 21/3/2023 Shimizu, Japan 09:00 16:00
Wednesday 22/3/2023 Tokyo, Japan 08:00 :
Thursday 23/3/2023 Tokyo, Japan 00:01 18:00
Friday 24/3/2023 At Sea - -
Saturday 25/3/2023 Nagasaki, Japan 09:00 18:00
Sunday 26/3/2023 Busan, Korea, Republic of 08:00 18:00
Monday 27/3/2023 At Sea - -
Tuesday 28/3/2023 Shanghai, China 07:00 23:59
Wednesday 29/3/2023 Shanghai, China 00:01 21:00
Thursday 30/3/2023 At Sea - -
Friday 31/3/2023 At Sea - -
Saturday 1/4/2023 Hong Kong (China) 08:00 22:00
Sunday 2/4/2023 Shekou, China 07:00 19:00
Monday 3/4/2023 At Sea - -
Tuesday 4/4/2023 Da Nang, Vietnam 07:00 16:00
Wednesday 5/4/2023 Nha Trang, Vietnam 08:00 14:00
Thursday 6/4/2023 At Sea - -
Friday 7/4/2023 Singapore, Republic of Singapore 09:00 19:00
Saturday 8/4/2023 Port Kelang, Malaysia 09:00 18:00
Sunday 9/4/2023 Penang, Malaysia 09:00 18:00
Monday 10/4/2023 At Sea - -
Tuesday 11/4/2023 At Sea - -
Wednesday 12/4/2023 At Sea - -
Thursday 13/4/2023 Colombo, Sri Lanka 07:00 16:00
Friday 14/4/2023 At Sea - -
Saturday 15/4/2023 At Sea - -
Sunday 16/4/2023 At Sea - -
Monday 17/4/2023 Dubai, U. Arab Emirates 17:00 23:59
Tuesday 18/4/2023 Dubai, U. Arab Emirates 00:01 18:00
Wednesday 19/4/2023 Khasab,Oman 08:00 18:00
Thursday 20/4/2023 Muscat, Oman 08:00 18:00
Friday 21/4/2023 At Sea - -
Saturday 22/4/2023 At Sea - -
Sunday 23/4/2023 At Sea - -
Monday 24/4/2023 At Sea - -
Tuesday 25/4/2023 At Sea - -
Wednesday 26/4/2023 Aqaba, Jordan 08:00 18:00
Thursday 27/4/2023 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
Friday 28/4/2023 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
Saturday 29/4/2023 At Sea - -
Sunday 30/4/2023 Heraklion, Greece 08:00 16:00
Monday 1/5/2023 At Sea - -
Tuesday 2/5/2023 Civitavecchia, Italy 09:00 19:30
Wednesday 3/5/2023 Genoa, Italy 08:00 -

 ÁRAK kétágyas elhelyezéssel, kikötői illetékkel:

    BELSŐ KABINBAN: 12 999 EURÓ-TÓL/FŐ 
    ABLAKOS KABINBAN: 14 999 EURÓ-TÓL/FŐ 
    BALKONOS KABINBAN: 19 199 EURÓTÓL/FŐ 



A részvételi díj tartalmazza: elhelyezést a kiválasztott kabinkategóriában, kikötői illetéket, teljes ellátást korlátozott italfogyasztással (reggelinél tea, kávé, gyümölcslé, víz automatából, napközben büféétteremben víz automatából), sport/fitness és szórakoztató létesítmények használatát

A részvételi díj nem tartalmazza: a kikötőbe jutás költségét, kikötői parkolást, kikötői transzfert, fakultatív kirándulásokat, kötelező borravalót kb. 10 EUR/fő/éj, italok árait, személyre szabott szolgáltatásokat, wellness részleg használatát, személyes kiadásokat, BBP biztosítást 510,-Ft-tól/fő/nap. 

ERRŐL NEM ÉRDEMES LEMARADNI!

AJÁNDÉK ! ! !


  •     15 INGYENES KIRÁNDULÁS
  •     DRINK&DINE ITALCSOMAG (FŐÉTKEZÉSEKNÉL - EBÉD ÉS VACSORA - KORLÁTLAN ITALFOGYASZTÁS POHÁRBAN FELSZOLGÁLVA)
  •     30% KEDVEZMÉNY A MOSODAI SZOLGÁLTATÁSBÓL

 

Az akciós árak a szabad helyek függvényében foglalhatóak.
A hajótársaság bármikor visszavonhatja az akciót, pontos árkalkulációért kérje ajánlatunkat!

Hasonló ajánlatok